Uçarkuş Bina Yönetimi Hakkımızda

title

1978 yılından beri yapmakta olduğumuz Mali Müşavirlik mesleğinin verdiği tecrübeden de kuvvet alarak önceden beri düşündüğümüz Bina Yönetimi şirketini 1995 yılında kurduk.
       
Amacımız insanlar arasındaki kırgınlık ve kavgaları önlemek bu işi profesyonel olarak yapmak, tecrübesizlik nedeni ile boşa giden harcamaları önlemek, tecrübelerimizi binalara aktarmak ve istihdam yaratmaktır.
          
Kurulduğumuz günden beri dostların teveccühü ve personelimizin özverili gayretleri ile gücümüze güç katarak bu günlere ulaştık, birlikte çalıştığımız Müşavir ve Avukat kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermenin gayreti içindeyiz. Bu nedenle www.ucarkus.com.tr web sitemiz ile şeffaf ve güvenilir bir şirket olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Bina sakinleri kendilerine verilen şifreyle web sitemiz üzerinden binalarının hesaplarına, gelir-gider dökümlerine bakıp bilânçolarını görebilmekte ayrıca kendi borçlarını, ödemelerini, kalan borçlarını, sıcak su sayaçlarının sarfiyatını izleyebilmektedir. 

Kurulduğumuz günden bu güne kadar siz değerli dostlarımızın tavsiyelerini hiç göz ardı etmedik, kendimize ışık yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.. 

Nice yıllar birlikteliğimizin devamını temenni ediyoruz.